מה זה hue

Philips hue משלבת תאורת LED איכותית עם טכנולוגיה אינטואיטיבית. הכל בכף ידך.

יחד הנורות החכמות, המגשר והאפליקציה ישנו את הדרך בה אתם משתמשים באור לנצח. בואו נתנסה בגווני הצבע הלבן, בכחול-לבן מעודד, בצהוב-לבן מפנק. בואו לשחק עם כל גווני הקשת.

ה-hue יכול להעיר אתכם. לעזור לשמור על בטחון הבית. להחיות את הזיכרונות האהובים. לשפר את מצב הרוח. אפילו לשמור אתכם מעודכנים לגבי מזג האוויר.

לא רק מהמם, ה-hue זה גם מוצר חכם. ומתאים בדיוק עבורכם.

הנורות

נורות ה-LED האלחוטיות הן הבסיס של Philips hue. הנורות משלבות אור בהיר, אחיד ומדויק. כל הגוונים של הלבן וכל צבעי הקשת.

הנורות נראות מעולה והן גם פרקטיות. הן מתעמעמות, מהבהבות ומבזיקות. הנורות יעשו ממש כל מה שתרצו. והן מתברגות בטבעיות היישר לגופי התאורה הקיימים שלכם.

נורות hue קיימות בישראל בפורמט הברגה רגילה E27, בספוטים GU10. אם אתם מחפשים משהו קצת שונה, נסו את מגוון הדגמים הנוספים: Living Colors Bloom, Iris, LightStrips או את משפחת ה- hue Phoenix, וגם את ה- hue Go

המגשר

המגשר הוא לב המערכת של hue. כשמו כן הוא, מגשר בין האפליקציה והנורות. המגשר מחובר לראוטר האלחוטי בבית שלכם ומאפשר לחבר עד 50 נורות / גופי תאורה בו זמנית. ואביזרים נוספים כמו ה- מפסק Tap

בנוסף לכך, המגשר מחבר את המערכת לעולם החיצון. בעזרתו אתם יכולים לשלוט בתאורה דרך האינטרנט מרחוק. באמצעות החיבור לאינטרנט ה-hue מאפשר קבלת עדכונים, חיבור לתיבת הדואר האלקטרוני ועוד.

האפליקציה

המפתח לשליטה ב-hue נמצא בכף ידכם. השתמשו באפליקציה בכדי לשנות צבעים, בהירות, פונקציות וכל דבר נוסף שביניהם.

ניתן לשלוט במנורות שלכם, אחת אחת או בכולן יחדיו. מצאו את עוצמת האור הרצויה ואת גוון האור הרצוי בלחיצה פשוטה. בחרו והתאימו את הגוון בכדי להתאים לרגע. או בחרו צבע מתמונה שצילמתם ויצרו אותו מחדש בחלל החדר שלכם.

פורטל Myhue

אתם לא חייבים להיות בבית בכדי לשלוט בתאורה שלכם. פורטל ה- Myhue הוא פורטל אינטרנטי שמחבר אתכם ל-hue שלכם מכל מקום בארץ ובעולם.

הפעילו תרחיש המדמה מצב בו נראה כי יש חיים בבית גם כשאתם נרגעים בחוף הים בקאריביים. או כבו את האור אם החלטתם להגיע הביתה מאוחר יותר ממה שתכננתם.

בפורטל שמורים התרחישים האישים שלכם והסצנות אתם בחרתם. הפורטל דואג בנוסף שהמגשר שלכם יהיה מעודכן בגרסת התוכנה העדכנית ביותר.

מפתחים

ראו כיצד אתם יכולים לפתח אפליקציות, שירותים ועוד יותר

לפרטים נוספים